Sanatoria

Oferta Biolit Europe dla gości sanatoriów

Oferta Biolit Europe dla gości sanatoriów

W pędzącym świecie, natłoku codziennych obowiązków i zmartwień warto się czasem zatrzymać by znaleźć czas tylko dla siebie. Biolit Europe przygotował specjalną ofertę, z której mogą skorzystać wszystkie osoby odwiedzające SPA, sanatoria i wszystkie inne miejsca, gdzie można oddać się w ręce profesjonalistów i zadbać o swój relaks i zdrowie.

Oferowane zabiegi:

  • Kapiele skipidarne (biała i żółta)
  • Kąpiele pichtowe,  z zawartością Koncentratu Pichtowego
  • Zabiegi na bazie soli Betulan
  • Zabiegi inhalacji górnych dróg oddechowych na bazie Florenty
  • Fitoterapie na układ kostno-stawowy
  • Fitoterapie na układ oddechowy
  • Fitoterapie w zaburzeniach przemiany materii, nadwadze, zaburzeniach gospodarki hormonalnej

Certyfikowane Sanatoria Współpracujące

Ciechocinek

Sanatorium „Pod Tężniami”
ul. Warzelniana 7
podtezniami.pl

Z radością informujemy, że firma Biolit nawiązała współpracę z sanatorium „Pod Tężniami”, które znajduje się w Ciechocinku, ul. Warzelniana 7.

Sanatorium specjalizuje się w Kąpielach Skipidarnych dla zdrowego układu kostno-stawowego i górnych dróg oddechowych.

Podpisaliśmy trójstronne porozumienie oraz umowę o współpracy w zakresie stosowania fitoterapii pomiędzy Biolit Europe Sp. z o.o., Kliniką Uzdrowiskową w Ciechocinku i panią profesor Walentyną Nikołajewną Burkową – doktorem nauk chemicznych, profesorem zwyczajnym RANP –  reprezentującą stanowisko syberyjskich naukowców w zakresie osiągnięć fitoterapeutycznych.

Współpraca opiera się o zastosowanie  programów fitoterapeutycznych na bazie badań klinicznych produkcyjno, naukowo-badawczego Instytutu BIOLIT z Tomska. Wszystkie strony porozumienia potwierdziły ważne  życzenie umocnienia partnerskich stosunków między stronami i rozszerzenia obszaru i kierunków współpracy w zakresie stosowania obszernego doświadczenia przeprowadzonych przez BIOLIT naukowych badań i ich pozytywnych rezultatów w oddziaływaniu preparatów suplementacyjnych i kosmetyków, wyprodukowanych według technologii Biolit, oraz fitoterapeutycznych programów skierowanych na wspomaganie zdrowia człowieka. Współpraca będzie obejmowała działania prezentacji najnowszych osiągnięć syberyjskich naukowców, jak również współpracę konsultingową i wsparcie specjalistów naukowych dla lekarzy.

Borne Sulinowo

Sulinowy Dom „Revital”
ul.M. Konopnickiej 16
revital.pl

Revital specjalizuje się w zaburzeniach przemian metabolicznych , problemach z nadwagą, gospodarka hormonalną bazując na fitoterapii Biolitu.

Jako pierwsi i jedyni w Polsce proponujemy Państwu turnusy z medycyną przeciwstarzeniową, z indywidualnie przygotowanym programem fitoterapii pod nadzorem lekarza w ramach programu medycyny spersonalizowanej. Zapraszamy na wyjątkowe wczasy odmładzające!

Dobieramy dla Państwa w zależności od potrzeb roślinne wyroby prozdrowotne z ekologicznie czystego Ałtaju i zachodniej Syberii.

Medycyna przeciwstarzeniowa pozwala nam dziś zatrzymać wiele czynników prowadzących do przedwczesnego starzenia organizmu. Spytacie Państwo czy to możliwe? Jak najbardziej! W jaki sposób działa anti aging? Poprzez właściwą ocenę środowiska, w którym żyjemy, stanu hormonalnego, stanu biologicznego składu ciała, niedoboru mikro i makro-elementów a także poprzez wprowadzenie autorskiej diety dr Adama Bielickiego o nazwie Kuchnia Życia Revital. Zastosowanie nowoczesnej fitoterapii (suplementacja wodnych wyciągów roślinnych) pochodzącej z dalekiej ałtajskiej krainy na Syberii skutkuje nadzwyczaj efektywnym sposobem regeneracji naszego organizmu.