Partnerzy i współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Jeśli są Państwo zainteresowani wzbogaceniem oferty swojej apteki lub sklepu o produkty naszej firmy, prosimy o kontakt. Z chęcią ustalimy szczegóły współpracy i satysfakcjonujące dla obu stron warunki.

Dlaczego warto włączyć Biolit do swojej oferty?

Doskonale wpisujemy się w potrzeby Państwa klientów

Polacy coraz bardziej interesują się zdrowiem własnym oraz swoich bliskich. Odbija się to w rosnącej popularności zdrowej żywności, ekologicznych produktów czy suplementów diety, rosnącej nieufności do syntetycznych zamienników naturalnych produktów. Rośnie także świadomość konsumencka naszych klientów. Coraz częściej oczekują oni wysokiej jakości i marki, której można zaufać.

Naturalne suplementy diety Biolit idealnie wpisują się w powyższe oczekiwania. Oferujemy suplementy produkowane z całkowicie naturalnych składników, zbieranych na nieskażonych terenach kraju ałtajskiego. Biolit czuwa nad swoimi produktami od zbioru ziół i składników po produkcję poddając je naukowym badaniom i używając opatentowanych metod co zapewnia wysoką jakość naszych suplementów i wiarygodność marki. Nasi klienci zauważają rzeczywiste działanie prozdrowotne naszych produktów.

Co wyróżnia Biolit?
Badania naukowe i patenty

Przedkliniczne i kliniczne badania produktów wykonywane są w zakresie wymogów preparatów leczniczych, co jest rzadkością w branży kosmetyków/suplementów.
Jesteśmy firmą z silnym poczuciem misji rozprzestrzeniania wiedzy o zdrowiu, profilaktyce i leczeniu. Chętnie dzielimy się wiedzą współpracujących z Biolitem naukowców. Przykładem takich działań są artykuły publikowane w dziale Edukacja i nasza aktywność na Facebooku i YouTube. Przyciąga to klientów świadomych, interesujących się tematyką zdrowia i ziołolecznictwa.

Biolit stosuje 15 różnych technologii wytwarzania, z których 11 jest opatentowanych. Opatentowano także 24 wynalezione środki lecznicze wraz ze sposobami ich wytwarzania. Firma Biolit posiada 50 patentów na znak towarowy.

Strategicznym partnerem Biolit Sp. z o.o jest Syberyjski Państwowy Uniwersytet Medyczny (w Tomsku). Nowe naukowe badania i wiedza wysoko wykwalifikowanych współpracowników uniwersytetu medycznego są wdrażane do produkcji przez specjalistów firmy Biolit.

Wielokrotnie nagradzana marka

Możemy poszczycić się wieloma nagrodami i certyfikatami. Nasze ostatnie osiągnięcia to:

Na XX Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym i XIV Ogólnopolskim Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości Diabetica Expo 2016 zdobyliśmy zaszczytne IIIcie miejsce za najlepsze suplementy dla diabetyków w Polsce. Dodatkowo firma została wyróżniona przez gremium naukowe za najlepszą i najbardziej wartościową prezentację związana z profilaktyką diabetologiczną.

Na XLIV Targach „Bliżej Zdrowia Bliżej Natury” firma Biolit, reprezentowana przez panią profesor Walentynę Nikołajewnę Burkową została nagrodzona za swoją działalność i innowacyjne technologie zastosowane w naszych produktach dla wspomagania obszarów naszego organizmu odpowiedzialnych za zdrowie i jakość wieku podeszłego. Pani profesor otrzymała podziękowania za wytyczenie najlepszej drogi do długowieczności.

Dynamicznie rozwijająca się firma

Firma Biolit może poszczycić się 25-cio letnim doświadczeniem. Jednak na rynku polskim nie działamy tak długo. Na naszym rodzimym rynku wzbudzamy zainteresowanie będąc nowinką oferując unikalne w skali Europy produkty.

Nasza firma stale się rozwija i zdobywa nowych sympatyków. Jesteśmy pełni zapału do pracy. Dzięki aktywności w mediach społecznościowych, częstych udziałach w targach i wykładach wzbudzamy coraz większe zainteresowanie rynku. Budujemy silną markę, a Państwo mogą stać się jej częścią!

Ilość obiektów 0
Loading...

  Directions

  Get Your Directions

  Show Distance In

  Use my location to find the closest Service Provider near me

  Sklep partnerski
  Certyfikowany partner w programach fitoterapeutycznych
  Siedziba firmy