Zwolnij! i zachowaj zdrowie

Zwolnij! i zachowaj zdrowie - Biolit

Narastające tempo życia i coraz większy stres często są przyczyną wielu chorób układu pokarmowego, nerwowego czy też hormonalnego. Co robić by im zapobiegać? Jakie są naturalne metody zapobieganiu takim schorzeniom?

Codziennie stajemy przed coraz to nowymi wyzwaniami. W szkole, pracy, w życiu codziennym. Przez chęć radzenia sobie z nimi i jak najszybszego załatwienia wielu spraw naraz często zapominamy o naszym zdrowiu. Wielu z nas uważa też, że nie ma na to czasu. Jednak zdrowie powinno być naszym priorytetem. Co z tego, że osiągniemy sukces, kiedy w wieku 40 lat będziemy bogatsi o wrzody żołądka, problemy z wątrobą czy jelitami. Zdarza się, że przy szybkim tempie życia zapominamy o regularnym i zdrowym odżywianiu co jeszcze bardziej pogarsza sprawę.

Żeby temu zapobiec i w swoim życiu zbyt często nie odwiedzać lekarzy warto zainteresować się już dziś medycyną zapobiegawczą opartą na naturalnych adaptogenach roślinnych. Dlaczego? Bo w ten sposób dużo łatwiej będzie nam w profesjonalny sposób zadbać o swoje zdrowie. W medycynie prewencyjnej granica między profesjonalnym leczeniem, a samoleczeniem jest cieńsza niż w medycynie oficjalnej.

Po pierwsze nie wzbudza to w nas lęku gdyż produkty naturalne w dzisiejszej rzeczywistości są wręcz pożądane i co ważne – nie niosą negatywnych skutków ubocznych. Poza tym, osoba praktykująca w stosowaniu naturalnych terapii stale uczy się nowych rzeczy i doskonali swoje umiejętności. Po trzecie, osoba taka stara się poznać nową wiedzę na temat swoich indywidualnych cech a także cech potrzebujących takich terapii osób, dlatego medycyna zapobiegawcza jest spersonalizowana poprzez decydujący udział samego siebie i wymaga indywidualnego podejścia do pracy z osobami poszukującymi wsparcia zdrowotnego. W medycynie pozbawionej środków chemicznych kluczowe znaczenie ma silna chęć poprawy zdrowia. Wymagana jest chęć regularnego kontrolowania stanu organizmu i zwracania na ten stan swojej uwagi przez długi czas, aby uczyć się nowych rzeczy. Absolutnie wszyscy tego potrzebują, ale niestety, mało kto zdaje sobie z tego sprawę jak czytać potrzeby swojego organizmu.

Wobec tego od czego zacząć?

Chociażby od zapoznania się z ofertą jedynej firmy na polskim rynku- Biolit Europe, która propaguje produkty na bazie adaptogenów z Ałtaju, przebadanych klinicznie-co należy dziś do wyjątków w tej branży, które pomagają w dbałości o zdrowie.

Skoro zaczęliśmy od chorób układu pokarmowego warto wspomnieć tutaj chociażby o preparacie Toksidont – maj. Jest to suplement diety, ekstrakt wodny z korzenia łopianu. Łopian większy wspomaga zachowanie zdolności trawienia tłuszczów. Korzeń łopianu pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi. Skutecznie oczyszcza organizm z toksyn i produktów przemiany materii.

Jak działa?

Wspomaga usuwać toksyczne produkty metabolizmu z organizmu. Wpływa na pobudzanie wydzielania soków żołądkowych, żółci w wątrobie i enzymów trzustkowych. Wspomaga w regeneracji wątroby oraz ustabilizowaniu gospodarki hormonalnej. Jest wobec tego świetny dla osób, które prowadzą szybki tryb życia. Ponadto należy pamiętać, że środek ten ma przede wszystkim zapobiegać i wspomagać organizm w odbudowie i adaptowaniu do zmieniających się warunków otoczenia. Może jednak też działać wspomagająco w leczeniu chorób układu pokarmowego, chorób onkologicznych, cukrzycy i wielu innych.

 

Warto już dziś zrobić krok w kierunku zdrowego i satysfakcjonującego życia.

 

Szanowni Państwo!
Powyższy materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, stanowi wyłącznie treść informacyjną i w rozumieniu obowiązujących przepisów prawnych nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, diagnoza lub instrukcja w zakresie leczenia; ponadto nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.