Zapalenie gruczołu piersiowego

Mamavit Kompleks

To niehormonalny środek pochodzenia naturalnego z udokumentowanym działaniem i długotrwałym efektem w kompleksowym wspomaganiu organizmu w procesie leczenia stanu zapalnego gruczołu piersiowego.

Toksidont-maj (ekstrakt korzenia łopianu, 75 ml)

Jedną z działających substancji jest wyodrębniona arktygenina o właściwościach cytostatycznych, przeciwmutagennych. Przyczynia się do zachowania prawidłowego podziału komórek.
Nasiona łopianu (kapsułki, 190 szt.)

Podstawowym czynnym komponentem są glikozydy: arktynina, аrktygenina (dо 5 %)

Wienorm (granulat, 120 g)

Normalizuje i wspomaga stan naczyń żylnych i limfatycznych. Normalizuje stan wegetatywnego układu nerwowego.
Mamavit żel- zewnętrznego ( 50 ml)

W skład wchodzi m.in. krystaliczna substancja zawierająca azot typu nanokoloidalnego – аsparagin, wyizolowany ze skoncentrowanego soku z łopianu majowego , który  przyczynia się do zachowania prawidłowego podziału komórek.

Wszystkie składniki kompleksu przyjmuje się jednocześnie.

Statystyki dowodzą, że prawie połowa kobiet ma włóknisto-torbielowate zmiany zwyrodnieniowe piersi a częstotliwość pojawienia się zmian masteopatycznych w różnych latach wynosi nie mniej niż 60-90 %. Przy tym, jeśli wcześniej do grupy ryzyka zaliczano zazwyczaj kobiety w wieku od 25-45 lat, to dzisiaj lekarze z przykrością notują rozszerzenie granic wiekowych dla tej choroby.

Kobiety z diagnozą «masteopatia» objęte są ryzykiem wystąpieniem raka sutka. Nie ma nic straszniejszego jak zaniedbana choroba. Masteopatię należy natychmiast leczyć. To progresywna choroba i nigdy samodzielnie nie zniknie.