Jodła syberyjska – naturalne źródło żelaza

Jodła syberyjska - naturalne źródło żelaza - Biolit

FLORENTA ekstrakt jodły syberyjskiej – naturalny antybiotyk i uniwersalny adaptogen

Piękna i surowa natura Syberii i Ałtaju już od stuleci chroni organizm ludzki przed wieloma schorzeniami. Znaczna część leków, które pomagają chorym, pochodzi właśnie z tamtego regionu. Staje się on coraz bardziej znaczącym ośrodkiem medycyny naturalnej. W czasach, gdy zalewają nas suplementy niewiadomego pochodzenia, warto postawić na naturalne ekstrakty roślinne z nieskażonych ekologicznie terenów Syberii.

Firma Biolit Europe zachęca, aby spojrzeć na organizm jako całość – holistycznie, w którym każda komórka naszego ciała otrzyma należną jej dawkę potencjału energetycznego. W swoich produktach Biolit wykorzystuje naturalne ekstrakty roślinne z ekologicznie czystych terenów zachodniej Syberii. Dzięki badaniom naukowym, w tym również klinicznym, dotyczącym działania substancji roślinnych oraz 24 opatentowanym składnikom wraz z technologią wytwarzania, firma Biolit może być uznana za ewenement w skali Europy. Warto dodać, że składniki aktywne w suplementach Biolitu są zawarte w najwyższej dopuszczalnej normatywnej dawce.

W obecnej jesienno-zimowej aurze, kiedy ilość żelaza w organizmie może być niższa, przy długich wieczorach i cięższych porankach zamiast stawiać na krótkotrwałe i w konsekwencji szkodliwe sztuczne pobudzanie dużą dawką kawy czy też syntetycznymi produktami, polecamy zapewnić sobie aktywność fizyczną i psychiczną, zażywając naturalnego doktora z Syberii, z ponad 200-letnią tradycją stosowania, który pozwala zwalczyć zaniżony poziom żelaza we krwi. Mamy receptę na zwiększone zapotrzebowanie na żelazo w organizmie.

Dla seniorów, sportowców, młodzieży na niski poziom żelaza we krwi

Mowa tu o unikatowym w skali Europy produkcie o nazwie Florenta. Jest to ekstrakt wodny z igieł i pąków jodły syberyjskiej. Rekomendowany sportowcom, seniorom, uczącej się młodzieży, osobom obarczonym dużym wysiłkiem fizycznym oraz pacjentom po chemio- i radioterapii, którzy mogą odczuwać skutki niedoboru żelaza. Związki czynne Florenty pomagają w odbudowie formuły krwi utrzymaniu prawidłowego poziomu żelaza we krwi , zwłaszcza w anemii. Likwidują infekcje i zapewniają prawidłową wydolność wysiłkową i prawidłową pracę centralnego układu nerwowego. Swoje właściwości wodny ekstrakt jodły syberyjskiej zawdzięcza fitoncydom-naturalnym związkom antybiotycznym występującym w młodych pędach jodły syberyjskiej, które skutecznie likwidują bakterie, wirusy i grzyby przy stosowaniu do wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Florenta, wodny ekstrakt jody syberyjskiej zawiera potężną dawkę przeciwutleniaczy w postaci polifenoli, które wpływają korzystnie na przypadki niedoboru żelaza, stany zapalne i alergiczne, zapobiegając tym samym procesom nowotworowym. Naturalne fitosteroidy zawarte w jodle syberyjskiej, wspomagają szybką adaptację organizmu do zwiększonego wysiłku fizycznego i treningu wyczynowego. Dlatego sportowcy będą osiągać lepsze wyniki a osoby starsze sprawniej funkcjonować zarówno fizycznie jak i psychicznie. Kwercetyna, której zawartość w skoncentrowanym ekstrakcie aż wynosi 6,0 mg, niezbędna jest do hamowania aktywności enzymów odpowiedzialnych za proces starzenia komórek i zapobiega agregacji czerwonych ciałek krwi. Działa odbudowująco na naczynia włosowate-kapilary. Makro-i mikroelementy występujące w ekstrakcie wodnym Florenta wpływają na zachowanie zdrowych kości i zębów, na zachowanie zdrowego układu nerwowego i prawidłową ostrość widzenia a łatwo przyswajalne kompleksy cennych pierwiastków, zwłaszcza żelaza, chronią przed anemią, kiedy zauważalny jest obniżony poziom żelaza we krwi. Kontrolę poziomu glukozy we krwi wspomaga czynny związek ekstraktu d-pantenol.

Najefektywniejsze działanie Florenty

Następuje ono przy jednoczesnym stosowaniu w płukaniu gardła, spryskiwania aerozolem i przyjmowania do wewnątrz. W pulmonologicznym centrum w Sankt-Petersburgu w 1998r. stosowano ekstrakt wodny jodły syberyjskiej w aerozolu. W czasie epidemii grypy zanotowano ochronę organizmu na poziomie 99%. Wśród 440 pacjentów szpitala spożywających profilaktycznie ekstrakt wodny jodły syberyjskiej tylko 4 zachorowało na grypę.

Produkty na bazie ekstraktu Florenta stanowią podstawowe wyposażenie domowej apteki wśród ludności zachodniej Syberii. Florenta jest szczególnie wskazana w dobie fast foodów i nieprawidłowego sposobu żywienia, przy którym coraz częściej występują stany zapalne przewodu pokarmowego oraz niedobór żelaza. Ekstrakt jodły syberyjskiej kontroluje prawidłowe trawienie, wpływając stymulująco na funkcje gruczołów wydzielniczych, uczestniczących w procesie trawienia oraz wpływa na prawidłowy stan błony śluzowej układu pokarmowego. W badaniach klinicznych Syberyjskiego Uniwersytetu Medycznego w Tomsku dowiedziono, że substancje ekstraktu jodły syberyjskiej posiadają silne działanie odtruwające. Neutralizują szkodliwe działanie alkoholu etylowego, wyraźnie łagodzą syndrom odstawienia alkoholu. Substancje czynne badanego ekstraktu jodły syberyjskiej zmniejszają toksyczny wpływ chloroformu znieczulenia, benzenu, związków chloru, leków przeciwnowotworowych, antybiotyków, metali ciężkich i innych.

Nie ma przeciwwskazań do stosowania Florenty, jest bezpieczna dla wszystkich, w tym dla dzieci, gwarantuje odpowiednie wchłanianie żelaza. W jesienno- zimowych infekcjach skuteczne będą produkty na bazie ekstraktu wodnego Florenta do stosowania zewnętrznego. Florenta – krem skuteczny w łagodzeniu dolegliwości reumatycznych, infekcjach, przeziębieniach, dolegliwościach skórnych (pękającej skóry, stanów zapalnych oraz grzybic, alergii, egzemie). Żel pichtowy -pomocny w infekcjach górnych dróg oddechowych, anginie, przeziębieniu, grypie, oparzeniach termicznych, chemicznych i słonecznych, schorzeniach dermatologicznych, ukąszeniach owadów, stłuczeniach. Koncentrat Pichtowy- sól do kąpieli wspomagającej system odpornościowy, nerwowy, łagodzącej dolegliwości reumatyczne. Przy stresie i bezsenności. Florenta spray- dla zraszania skóry i błon śluzowych gardła, nosa, a przy grypie – odkażająco.

Produkty Biolitu zostały docenione na Na XX Ogólnopolskim Sympozjum diabetologicznym i XIV Ogólnopolskim Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości Diabetica Expo 2016 w Toruniu, jako jedne z najlepszych w Polsce suplementów naturalnych dla diabetyków.

 

Szanowni Państwo!
Powyższy materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, stanowi wyłącznie treść informacyjną i w rozumieniu obowiązujących przepisów prawnych nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, diagnoza lub instrukcja w zakresie leczenia; ponadto nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Zapraszamy partnerów do współpracy.
Wyłączny dystrybutor na terenie UE:
BIOLIT EUROPE SP Z O.O.
41-506 Chorzów,
ul. Jodłowa 8,
tel. 512 45 63 15