element dekoracyjny element dekoracyjny 2

Polikawin na bezpłodność

Prawie wszystkie pary marzą o synu. I nie dlatego, że córki kochają mniej lub „dziewczęta droższe”. To bardzo proste. Syn – to jest dziedzic, następca, rodzaj wsparcia rodziny w przyszłości. Rodzice marzą, że wyrośnie na wielkiego naukowca lub biznesmena i będzie mógł być pilotem lub utalentowanym muzykiem. Ale przede wszystkim rodzice muszą pamiętać, że syn to przyszły mąż i ojciec. Jak długo będzie szczęśliwy i kochał życie dorosłego samca, zależy to od tego, jak spędził swoje dzieciństwo i młodość. Obecnie eksperci w dziedzinie andrologii dzieci mówią, że rosyjscy chłopcy w wieku od 0 do 18 lat posiadają wysoki wskaźnik zaburzeń układu rozrodczego, który wynosi ponad 64%. Częstotliwość niepłodnych małżeństw w Rosji wynosi obecnie 15% (dla nowo utworzonych par). Liczba mężczyzn skarżących się na zaburzenia potencji zwiększa się co roku. Co trzeci mężczyzna po 30 roku życia ma problemy w regularnej aktywności seksualnej. Wskaźniki te dotyczą nie tylko ludności Rosji ale i na całym świecie. Podłoże tych zburzeń to bardzo obszerny temat związany przede wszystkim z zanieczyszczeniem środowiska naturalnego, którego stan przekłada się na system endoekologii organizmu człowieka.
15% niepłodnych, młodych małżeństw.
64% chłopców przed 18 r życia z zaburzeniami układu rozrodczego.

Testosteron- hormon sukcesu.
W organizmie ludzkim następuje wytwarzanie specjalnego hormonu – testosteronu. U mężczyzn testosteron wytwarzają jądra. Testosteron jest nazywany „hormonem sukcesu”. Mężczyźni z wysokim poziomem testosteronu mają tendencję do przejmowania inicjatywy w swoje ręce. Mają silną wolę, charakter, silnie wyrażają swoją opinię i gniew, są bardziej energiczni i bardziej skuteczni. 95% testosteronu w organizmie mężczyzny wytwarzane jest w tak zwanych komórkach Leydiga zawartych w jądrach. Ilość ta różni się w zależności od różnych czynników, czasem wytwarzane jest więcej a czasami mniej, ale proces wytwarzania testosterony trwa przez całe życie organizmu. Pierwszy szczyt testosteronu przypada w łonie matki na 23 tydzień życia płodu i stanowi o ilości testosteronu i przyszłości chłopców. Wskaźniki u chłopców są 5-6 razy wyższe niż wśród dziewcząt, ale w momencie urodzenia, ilość wytwarzanego testosteron jest zmniejszona. W tym czasie zakończony jest rozwój niemal wszystkich narządów i układów, które są objęte przez testosteron.
Okres prenatalny i dzieciństwo
Zdrowie narządów płciowych, a także innych obszarów organizmu dziecka, zależy od różnych czynników: wystąpienia lub braku przebytych chorób zakaźnych, odżywiania, palenia tytoniu i spożywania alkoholu przyszłej matki w czasie ciąży, i tak dalej ..
Pierwsza i najważniejsza zasada dla matek i ojców młodych chłopców – czuwać nad prawidłowym rozwoju organów płciowych dziecka. Przede wszystkim trzeba upewnić się, że mały człowiek posiada dobrze uformowane zewnętrzne narządy płciowe: kanał moczowy biegnie wzdłuż całej długości penisa i kończy się w główce; jądra znajdują się w mosznie; krocze nie posiadają żadnych dodatkowych otworów lub szczelin.

Osobliwością struktury zewnętrznych narządów płciowych u nowo narodzonych chłopców jest to, że napletek jest zwężony, a żołądź penisa nie jest odprowadzana na zewnątrz. To jest absolutnie naturalny stan nazywany „fizjologiczną stulejka” i nie wymaga korekty. Najczęściej w procesie wzrostu dziecka do 4-6 lat, następuje regulacja stulejki do prawidłowej formy napletka. Jeśli natomiast nadal występuje zwężenie to jest ono defektem anatomicznym i należy przeprowadzić zabieg chirurgiczny.
W pierwszym roku życia chłopców mogą także występować choroby, takie jak wnętrostwo – niezstąpienie jednego lub obu jąder. Jądra u chłopców rozwijają się w jamie brzusznej, a następnie pod wpływem hormonów stopniowo migrują do dołu. Gdy dziecko przychodzi na świat, oba jądra powinny być w mosznie. Jeżeli jądra nie zstąpiły do moszny, należy niezwłocznie skontaktować się ze specjalistą. Warunki temperaturowe w kanale jamy brzusznej lub pachwinowej są wyższe niż w mosznie i przegrzanie jąder może spowodować ich śmierć i poważne powikłania. Nawet jednostronne wnętrostwo daje wysoki procent niepłodności. Przyczyną tej choroby może być brak hormonów lub zaburzenia rozwojowe, które uniemożliwiają ruch jąder w dół.
Na ogół, w okresie przesunięcia jąder do moszny, rozwój chłopców odbywa się bez wyraźnych hormonalnych impulsów i jest łatwy. Co ważne, w okresie od 6 miesiąca do 2 lat, struktura tkanki jąder przechodzi największe zmiany ze względu na fakt, że będą one wytwarzać plemniki. W tym okresie, ważne jest, aby przestrzegać kilku zasad. Po pierwsze, konieczna jest codzienna higiena. Mówiąc o zdrowiu, warto wspomnieć o pieluchach. Nie należy używać pampersów 24 godziny na dobę! Jeśli używasz pieluch z umiarem i pamiętasz, aby w odpowiednim czasie je zmienić, to nie zaszkodzą. Z wygodnickiego korzystania z „osiągnięć cywilizacji „, dziecko dostaje przegrzania jąder (które mogą prowadzić do niepłodności w przyszłości) i ryzyko rosnących infekcji układu moczowo-płciowego. Po drugie, konieczne jest, aby uniknąć zranienia. Organy układu rozrodczego u mężczyzn są bardzo słabo chronione, a wszelkie urazy mogą prowadzić do negatywnych konsekwencji w przyszłości. Oczywiście, angażowanie się w aktywne uprawianie sportu jest bardzo przydatne, ale nie należy zapominać o środkach zaradczych. Innym ważnym punktem jest prawidłowe odżywianie. W żadnym wypadku nie można pozwolić chłopcom na przejadanie się. Wytłumaczenie jest bardzo proste. Testosteron – główny męski hormon płciowy rozpuszcza się w tłuszczu. Dlatego pulchni chłopcy zazwyczaj posiadają słabo rozwinięte genitalia. Jest też inny problem – brak pożywienia. U niedożywionych chłopców są zaburzenia na poziome białkowo energetycznym. Wiadomo, że białko to podstawowy budulec w tworzeniu hormonów.

W związku z tym, jeżeli nie zapewnimy odpowiedniej ilości białka w organizmie rozwijającego się chłopca to o prawidłowym dojrzewaniu płciowym nie  może być mowy. W tej sytuacji wspomagające działanie w uzupełnieniu niedoborów pokarmowych i dla prawidłowego rozwoju organizmu duże znaczenie będzie miał produkt bezpieczny dla dzieci , z polecenia lekarza o nazwie o Witamiks. Kompleks ekstraktów naturalnych z owoców, jagód, na bazie serwatki ma wszystko, czego potrzebuje dorastający, mały mężczyzna: żelazo, jod, mangan, a co najważniejsze – cały zestaw istotnych i nieistotnych aminokwasów. Po trzecie, należy monitorować system immunologiczny i stan ogólny dziecka. Przypomnijmy, że niektórzy doświadczyli w dzieciństwie choroby, w taki czy inny sposób i mogą one wpływać na rozwój seksualny chłopców. Na przykład „świnka” . Ta infekcja jest częstym powikłaniem powodującym zapalenie jąder, które z kolei może wpływać na zdolność bycia w przyszłości ojcem . Ponadto, wraz z wiekiem pacjenta, większe jest ryzyko tych powikłań. Dlatego dla tych, którzy przebyli chorobę „świnki”, wskazane jest, aby w wieku 17-18 lat przeszli badanie nasienia (analizy, które pokazują stopień żywotności nasienia).
Niebezpieczne są także przewlekłe ogniska zakażenia w organizmie (angina, próchnicy zębów, zapalenie pęcherzyka żółciowego itp.). Stamtąd infekcja może dostać się do układu moczowo-płciowego młodego człowieka, powodując stan zapalny tkanek i narządów układu moczowo-płciowego (zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie cewki moczowej, zapalenie jądra, i in.). Odporność na zakażenie wspomoże produkt pod nazwą Florenta -wodny wyciąg jodły syberyjskiej, podawany w Rosji, Europie wschodniej i Azji dzieciom z zalecenia lekarza.

Dojrzewanie
Dojrzewanie u chłopców rozpoczyna się w wieku około 13 lat. Może ono rozpocząć się już w wieku 11 lat, a nawet wcześniej, ale w rzadkich przypadkach i może rozpocząć się dopiero w wieku 15 lat, a u niektórych chłopców nawet później. I tak w 11-12 lat nasz chłopiec nagle zaczyna rosnąć z podwójną prędkością. Jednocześnie jego narządy płciowe rozwijają się intensywnie, wokół nich występuje owłosienie ciała. Później zaczynają rosnąć włosy pod pachami. W 13-14 lat przechodzą początek „załamania głosu” (mutacje) i formowane jest „jabłko Adama” (tarczyca, chrząstki krtani). Do 17 lat chłopcy mają w pełni ukształtowany męski głos i jabłko Adama. Z innych męskich zmian można zaobserwować owłosioną brodę, którą w pełni osiąga się w wieku 17-18 lat. I tak długo jak do wieku 13-14 lat chłopcy posiadają delikatne wargi to w wieku 15-16 lat zamieni się ich wygląd pokryty wąsami. W wieku 14-15 lat organizm chłopca zaczynaj wytwarzać komórki rozrodcze męskie – następuje dojrzewania plemników, które występuje dalej w sposób ciągły (w przeciwieństwie do dojrzewania jąder). Właśnie w tym czasie u chłopców pojawią się wydzielina – spontaniczna ejakulacja. Jest to zjawisko normalne fizjologiczne. Wreszcie dojrzewanie uzupełnia wiek 16-20 lat.

Współczesne nastolatki są coraz częściej narażone na tak „dorosłe” choroby jak zapalenie gruczołu krokowego, a nawet prostaty. Jest to proces ułatwiony przez beri-beri, hipotermie, siedzący tryb życia (szkolny, długą rozrywkę przy komputerze), zaparcia z powodu naruszenia biocenozy jelita cienkiego i błędów w diecie. Wszystko to może prowadzić do zapalenia gruczołu krokowego, stagnacji. Zaleceniem syberyjskich lekarzy dla chłopców w wieku 14 lat są profilaktyczne kursy raz lub dwa razy w roku produktu o nazwie Urobiol.
Przed czterdziestką
Wydawało by się, że dorosły człowiek w wieku 35-40 lat może już żyć pełnią życia. Ale tak nie jest. Okazuje się, że stężenia testosteronu są stale pod wpływem wielu czynników zewnętrznych. Na przykład, dieta wegetariańska i spożywanie alkoholu. Nawiasem mówiąc, alkohol to prawdziwa trucizna dla jąder. Gdy wrasta poziom alkoholu we krwi w tym samym czasie zmniejsza ilość testosteronu. Zastosowanie alkoholu w ilościach, które mogą spowodować „kaca” obniża poziom testosteronu w ciągu 12-20 godzin o 20%. A ofiarami stopniowego obniżania testosteronu są jądra, które nigdy nie powrócą do pełnej sprawności. Nic dziwnego, że mówią: „Alkohol powoduje pragnienie, ale daje opór w jego realizacji” (są to słowa Szekspira). Długotrwały brak aktywności fizycznej (siedzący tryb pracy, bezruch w samochodzie) lub zbyt ciasne ubranie także zaburza ukrwienie narządów miednicy, powodując przegrzewanie gruczołów płciowych i redukuje produkcje „hormonu królów”. Okazało się, że jądra są wrażliwe na działanie pól elektromagnetycznych z telefonu komórkowego lub komputera. Mężczyźni są szczególnie narażeni na ryzyko utraty wszelkich szans, aby stać się ojcami, jeśli każdego dnia będą nosić telefon komórkowy w kieszeni spodni lub będą pracować z laptopem na kolanach, których energia osiąga  temperaturę  do 70 ° C!
Zastosowanie alkoholu w ilościach, które mogą spowodować „kaca” obniża poziom testosteronu w ciągu 12-20 godzin o 20%. A ofiarami stopniowego obniżania testosteronu są jądra, które nigdy nie powrócą do pełnej sprawności!

Wiek dojrzały
Po 35 latach pracy „fabryki Testosteronu” stopniowo zmniejsza się ilość testosteronu, a wraz z nadejściem andropauzy (męskiej menopauzy) zamienia się proces wytwarzania. Typowy człowiek w wieku senioralnym, stopniowo traci zainteresowanie miłością, siłę i energię. Bez wyraźnego powodu zaczyna odczuwać zmęczenie psychiczne i fizyczne. Od energicznego, chodzącego optymisty, nagle zamienia się w depresyjnego pesymistę, któremu coraz trudniej jest pracować i żyć, powstają problemy w łóżku natury seksualnej. Z tymi problemami natury męskiej pomoże uporać się Polikawin – sporządzony z wyjątkowo bogatego w substancje czynne surowca rdestu ptasiego z rejonu ekologicznie czystej zachodniej Syberii, rosnący na złożach cynku. Produkt opracowany w unikalnej technologii wodnego ekstraktu.
POLIKAWIN na bezPłodność.
Według badań klinicznych syberyjskich naukowców ziele rdestu rośnie na obszarach  północnej i zachodniej Syberii w  glebie bogatej w złoża cynku oraz dużej ilości  makro i mikroelementów, dlatego  Polikawin w ciągu 10 dni od przyjmowania wspomaga przywrócenie erekcji u mężczyzn, jak również wpływa na wzrost częstości i czasu trwania stosunku płciowego. Ekstrakt Rdestu ptasiego pomaga uporać się z wygaśnięciem funkcji seksualnych związanych z wiekiem, a także z „awarii” w skrajnych przypadkach u młodych mężczyzn. Także w przeciwieństwie do wielu nowoczesnych leków Polikawin nie posiada absolutnie żadnych negatywnych skutków dla układu sercowo-naczyniowego i ciśnienia krwi. Ponadto, zastosowanie produktu naturalnego Polikawinu  w ciągu 3 miesięcy, poprawia kondycję nasienia, zwiększa ruchliwość plemników i normalizuje wytwarzanie testosteronu. Pozwoliło to na wykorzystaniu Polikawinu do kompleksowego leczenia bezpłodności męskiej. Według syberyjskich lekarzy najskuteczniejsze rezultaty POLIKAWIN przynosi po zastosowaniu 1 łyżki stołowej 1 x dziennie rozpuszczonej w 100ml ciepłej wody. Jest to kuracja dostępna dla każdego.

Translate »