Florenta w okresie wakacyjnym

Florenta krem, Florenta spray  Florenta plus.

Jak prawidłowo używać produktów Biolitu o działaniu ochronnym podczas wypoczynku wakacyjnego i w okresie nasilenia  aktywności wirusów i bakterii patogennych.

W naszych czasach trudno wyobrazić sobie osobę, która stale przebywa w jednym miejscu. Codziennie przenosimy się w różne podróże  czy to służbowe czy prywatne lub po prostu z domu do pracy, do sklepu, do teatru, na wystawy, na których spotykamy dużą liczbę osób. Jednocześnie nigdy nie myślimy o tym, ile wirusów i bakterii przenoszą te całkowicie losowe ruchy.

Nie zastanawiamy się, aż zostaniemy objęci kolejną epidemią nowego wirusa grypy lub enterowirusa, które są szczególnie powszechne w placówkach przedszkolnych i szkolnych.

Nie zastanawiamy się także kiedy planujemy podróże wakacyjne , zwłaszcza te egzotyczne.

Ludzie dziś się przemieszczają częściej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Tym sposobem zmienia się mikrobiom. Nasz własny mikrobiom , jeśli jest zdrowy chroni nas przed wirusami. Ale czy mamy dziś wszyscy zdrowy mikrobiom ? 80% populacji świata cierpi na dysbiozę. Dlatego należy dziś przyjrzeć się skutecznym i naturalnym sposobom funkcjonowania w XXI w.

Posłużą nam w kwestii ochrony m.in. związki czynne z jodły białej.

 

Jak zapobiegać przedostawaniu się tych  agresorów zewnętrznych do organizmu podczas epidemii grypy i przeziębienia, charakterystycznej dla sezonu zimowo-wiosennego i podczas epidemii.

  • Zaopatrz się wcześniej w krem ​​Florenta i  Florenta spray na bazie wyciągu wodnego jodły białej.
  • Spryskaj ręce i pomieszczenie wokół siebie Florenta spray. Odzież potraktowana Florentą spray lepiej spełni swoją rolę ochronną zwłaszcza w infekcjach wirusowych.
  • By chronić błony śluzowe nosa przed wyjściem na powietrze należy nałożyć krem ​​Florenta na błonę śluzową nosa.
  • Jako środek ochronny dłoni zawsze noś przy krem ​​Florenta.
  • Po opłaceniu gotówką przy kasie, podobnie jak po wizycie w miejscach użyteczności publicznej, użyj Florenta spray.
  • Przy uszkodzeniu błony śluzowej nosa – występującym katarze, złagodź jego objawy i zadziałaj prewencyjnie. Co 1-2 godziny smaruj śluzówkę nosa kremem Florenta krem i spryskaj Florentą spray.
  • Podczas epidemii grypy zalecamy przyjmowanie suplementu diety Florenta plus w dawkach zwiększonych: 50 ml 4 razy dziennie przez tydzień.

Jesteś na urlopie.

Ciesz się słońcem ale umiarkowanie, kiedy przedawkowałeś opalanie posłuż się Florentą kremem by złagodzić objawy kąpieli słonecznych. Szybko poczujesz ulgę.

Kiedy zmęczą Cię meszki , muszki, komary i inne insekty zastosuj Florentę krem, zarówno na podrażnione  i swędzące  obszary od ugryzienia insektów jak i prewencyjnie dla ich odstraszenia.

Dlaczego zastosowanie produktów na bazie wodnego ekstraktu jodły białej ma tak szerokie spektrum zastosowania. Dzięki zawartości związków czynnych jodły białej a m.in fitoncydów.

Do aromaterapii wykorzystaj olejek pichtowy – kilka kropel dodane do aromatizera lub kominka, pozwoli zabezpieczyć wnętrze Twojego mieszkania, biura, przed uciążliwymi moskitami , a przy okazji pozwoli nam oczyścić górne drogi oddechowe, poprzez inhalację dobroczynnymi substancjami zawartymi w olejku.

Fitoncydy – naturalne antybiotyki z przyrody

Powietrze w lesie nie tylko obfituje w tlen, ale zawiera również zbawienne dla naszego układu immunologicznego fitoncydy. Są to naturalne związki chemiczne stanowiące element systemu obronnego drzew, które chronią je przed bakteriami, owadami i grzybami i które w podobny sposób mogą przysłużyć się nam – ludziom. Fitoncydy, od łacińskiego phyton (roślina) i cide (zabić), są metabolitami roślin wyższych działającymi pierwotniakotwórczo, fungistatycznie (hamowanie rozwoju grzybów), grzybobójczo, przeciwwirusowo i antybakteryjnie.

Z uwagi na skuteczność produktów Biolit  w 2021 r. otrzymaliśmy rekomendację przez Polskie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych na stosowanie Florenty Plus, Florenty Spray, Epliru dla wzmocnienia układu odpornościowego zwłaszcza w dobie istniejącego zespołu przewlekłego zmęczenia.

 

 

Szanowni Państwo!
Powyższy materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, stanowi wyłącznie treść informacyjną i w rozumieniu obowiązujących przepisów prawnych nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, diagnoza lub instrukcja w zakresie leczenia; ponadto nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.