Zapraszamy na wykład – XXV Konferencja Stomatologiczna Expodent 2019 w Toruniu / 18-19.10.2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXV Ogólnopolskiej Konferencji i XXV Targach Stomatologicznych. „Expodent 2019” odbędzie się tradycyjnie w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Do konferencji w Grodzie Kopernika w wyjątkowy sposób przygotowują się nie tylko organizatorzy, ale także wykładowcy, oraz wystawcy chcąc mieć wkład w to wyjątkowe wydarzenie medyczne.

Biolit zaprasza również na wykład: „ Adaptogeny w utrzymaniu zdrowej jamy ustnej” – prelegent: mgr Halina Jurkowska.

Zdrowie jamy ustnej oznacza sprawność i dobrą kondycję całego organizmu. Choroby jamy ustnej, do których należą między innymi schorzenia dziąseł, zwiększają ryzyko cukrzycy, chorób serca, raka trzustki i zapalenia płuc. Dlatego dbałość o higienę jamy ustnej ma kluczowe znaczenie w utrzymaniu jej funkcji i zachowaniu ogólnego stanu zdrowia.

Strona organizatora: http://expodent.expo-andre.pl/

Szanowni Państwo!
Powyższy materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, stanowi wyłącznie treść informacyjną i w rozumieniu obowiązujących przepisów prawnych nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, diagnoza lub instrukcja w zakresie leczenia; ponadto nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.