Zapraszamy na targi „Bliżej Zdrowia Bliżej Natury” w Katowicach / 26-28.10.2018

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na ważne wydarzenie w Katowicach. 48 edycję Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury” i spotkania z medycyną naturalną

Tematem przewodnim:
Nowotwory: wyprzedź chorobę, wygraj życie.

Adres: Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek pl. Sejmu Śląskiego 2

W dniach: 26-27-28 października (piątek, sobota, niedziela) godz. 10-19 w Sali Koncertowej

Biolit wygłosi wykład:
27 Października (sobota) godz. 16–17
Halina Jurkowska: Zaburzenia układu immunologicznego, choroby. autoimmunologiczne i problemy onkologiczne w opracowaniu syberyjskich naukowców.

Partner Biolitu:
godz. 17–18
Arkadiusz Trześniowski: Dostrój i wylecz, czyli techniki przeciwnowotworowe kamertonami dr Barbary Angel.

28 października (niedziela) zapraszamy na arcyciekawy warsztat w sali 204, II piętro, godz. 11.30-14.30, cena 150 zł.

* Halina Jurkowska i Arkadiusz Trześniowski zapraszają na warsztaty pt. Energia z dźwięków przyrody. Fitoterapeutyczne mechanizmy oddziaływania w sygnalizacji komórkowej w ewolucji człowieka. Badania kliniczne prowadzone na różnych biegunach świata – USA, Europa,Rosja.

Podczas warsztatów przedstawione zostaną rozwiązania terapeutyczne wypływające z naturalnych elementów ewolucji świata i człowieka. Badania (USA i Francja) udowodniły, że organy wewnętrzne oraz kanały przewodzące energię w ciele człowieka, mają własne częstotliwości zdrowia. Przyroda wykorzystała je w języku, który dziś jest fundamentem życia na Ziemi. Terapia na poziomie dostrojenia i wibracji jest muzykoterapią dogłębną – komórkową dr Barbary Angel, a w połączeniu z koncepcją ludzko-mikrobowego superorganizmu ma daleko idące implikacje w rozumieniu narzędzi fitoterapii. Na Syberii Instytut Biolit prowadzi badania nad potencjałem energetycznym roślin i mechanizmami porozumiewania wytworzonymi przez komórki zarówno człowieka, jak i mikrobioty.

Bilety do nabycia podczas targów u organizatorów.

Szanowni Państwo!
Powyższy materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, stanowi wyłącznie treść informacyjną i w rozumieniu obowiązujących przepisów prawnych nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, diagnoza lub instrukcja w zakresie leczenia; ponadto nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.