element dekoracyjny element dekoracyjny 2

Zapraszamy na Targi „Bliżej Zdrowia Bliżej Natury” / 21-22.03.2020

Serdecznie zapraszamy,

Jubileuszowe 50. Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” to wspaniała okazja do uroczystych obchodów najstarszego na Śląsku wydarzenia poświęconego zagadnieniom medycyny spersonalizowanej, naturalnej. To jedna z większych imprez w Europie, którą odwiedza ok. 8000-10000 osób. Z kolei liczba wystawców to ponad 200 firm, które do Katowic przyjeżdżają z różnych stron świata.Przybędą na nią goście z zagranicy, m.in.: Australii, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Kazachstanu, Ukrainy, Białorusi, Bułgarii i Czech.

Gościem specjalnym targów będzie niezwykła osobowość z dalekiego Ałtaju:

Artiom Ignatienko – etnograf, naukowiec, opiekun korzeni rodowych, biały szaman z Ałtaju. Artiom Michajłowicz Ignatienko jest inicjatorem powstania i rejestracji w dystrykcie Bijsk organizacji publicznej „Związek Kultur Narodowych Ałtaju”. Za umocnienie przyjaźni narodów przyznano mu Certyfikat Honorowy Rady Republiki Ałtaju. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. w 2015 roku został uhonorowany nagrodą im. W.M. Szukszyna przez redakcję czasopisma „Moja Ziemia”.

Tematem przewodnim targów będzie „Zdrowie – Potęga siły Rodu Człowieka”.
Wśród zaproszonych gości i prelegentów znajdą się naukowcy z Polski i z zagranicy.

Targi to ogromny potencjał wyrobów, produktów i usług dla zdrowia i urody, to ciekawe wykłady i warsztaty specjalistów medycyny naturalnej o podstawach naukowych.

Patronat targów objął Prezydent Miasta Katowic a także patronat medialny Dziennik Zachodni,Nasze Miasto, Kurier Miejski, Radio Piekary, TVS, NTV, Dyrekcja Lasów Państwowych, Izba Zielarsko-Medyczna, Portal Medycyny Naturalnej grella.pl, czasopismo Szaman.

Bilety w cenie 16zł ulgowy i 20zł do nabycia w przedsprzedaży w Katowicach siedzibie firmy Medpress Sp z o.o. na ul. Al Korfantego 2 i w dniu targów w kasach MCK od godziny 9.00.

Wszystkie aktualne informacje na temat targów znajdziecie Państwo pod tym adresem:
http://grella.pl/news/679/50-targi-blizej-zdrowia-blizej-natury

email: targi@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699

Translate »