Zapraszamy na Targi „Bliżej Zdrowia Bliżej Natury” / 10-11.10.2020

Nowy termin targów: 10-11 października 2020

Oświadczenie organizatora można przeczytać TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy,

Jubileuszowe 50. Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” to wspaniała okazja do uroczystych obchodów najstarszego na Śląsku wydarzenia poświęconego zagadnieniom medycyny spersonalizowanej, naturalnej. To jedna z większych imprez w Europie, którą odwiedza ok. 8000-10000 osób. Z kolei liczba wystawców to ponad 200 firm, które do Katowic przyjeżdżają z różnych stron świata.Przybędą na nią goście z zagranicy, m.in.: Australii, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Kazachstanu, Ukrainy, Białorusi, Bułgarii i Czech.

Gościem specjalnym targów będzie niezwykła osobowość z dalekiego Ałtaju:

Artiom Ignatienko – etnograf, naukowiec, opiekun korzeni rodowych, biały szaman z Ałtaju. Artiom Michajłowicz Ignatienko jest inicjatorem powstania i rejestracji w dystrykcie Bijsk organizacji publicznej „Związek Kultur Narodowych Ałtaju”. Za umocnienie przyjaźni narodów przyznano mu Certyfikat Honorowy Rady Republiki Ałtaju. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. w 2015 roku został uhonorowany nagrodą im. W.M. Szukszyna przez redakcję czasopisma „Moja Ziemia”.

Tematem przewodnim targów będzie „Zdrowie – Potęga siły Rodu Człowieka”.
Wśród zaproszonych gości i prelegentów znajdą się naukowcy z Polski i z zagranicy.

Targi to ogromny potencjał wyrobów, produktów i usług dla zdrowia i urody, to ciekawe wykłady i warsztaty specjalistów medycyny naturalnej o podstawach naukowych.

Patronat targów objął Prezydent Miasta Katowic a także patronat medialny Dziennik Zachodni,Nasze Miasto, Kurier Miejski, Radio Piekary, TVS, NTV, Dyrekcja Lasów Państwowych, Izba Zielarsko-Medyczna, Portal Medycyny Naturalnej grella.pl, czasopismo Szaman.

Bilety w cenie 16zł ulgowy i 20zł do nabycia w przedsprzedaży w Katowicach siedzibie firmy Medpress Sp z o.o. na ul. Al Korfantego 2 i w dniu targów w kasach MCK od godziny 9.00.

Wszystkie aktualne informacje na temat targów znajdziecie Państwo pod tym adresem:
http://grella.pl/news/679/50-targi-blizej-zdrowia-blizej-natury

email: targi@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699

 

W tym roku 50 Targi Bliżej Zdrowia Bliżej Natury odbywają się w nowym, atrakcyjnym miejscu:

Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

ul. PLAC SŁAWIKA I ANTALLA 1, 40-004 Katowice
(wejście główne od ul. Olimpijskiej vis a vis NOSPR)