Wstęp do Medycyny Przeciwstarzeniowej / NOWOCZESNA OPTYMALIZACJA STANU MIKROBIOTY

Szanowni Państwo,

 

Od 2014r. reprezentujemy Instytut Naukowo-Badawczy Biolit z Tomska. Jako wyłączny partner na kraje UE pragniemy zaprosić na aktywności Biolitu w 2019 r, który zainauguruje cykl szkoleń naukowych z udziałem profesorów z Syberyjskiego Uniwersytetu Medycznego w Tomsku.

Obecnie spersonalizowana medycyna rozwija się w szybkim tempie dzięki wskazówkom medycyny ANTI-AGE i biohackingowi, a także dzięki profilaktyce, osobistemu podejściu oraz minimalizacji skutków wpływów chemicznych na organizm. Jedną z metod leczenia w spersonalizowanej medycynie jest fitoterapia i w związku z tym następuje rewolucyjna rewizja wartości, mechanizmów działania substancji roślinnych, adaptogennych oraz możliwości ich wpływu na regulację stanu zdrowia.

Niniejsze szkolenie nie tylko wzbogaci Wasze doświadczenia i rezultaty, ale sformułuje nowy poziom świadomości dla Waszej działalności.

PIERWSZE AUTORSKIE SZKOLENIE BIZNESOWE Z PROCEDURĄ CERTYFIKATU – “NOWOCZESNA OPTYMALIZACJA STANU MIKROBIOTY, Wstęp do Medycyny Przeciwstarzeniowej” odbędzie się w dniu 24.03.2019 w godzinach 10.00-16.00 (z przerwami na posiłki) w Hotelu Silesian Hotel Spa w Katowicach przy ul. Szybowcowa 1A (przy autostradzie A4, w okolicach Doliniy 3 Stawów).

Szczegóły uczestnictwa: pobierz (Zaproszenie na szkolenie).
Zarys tematyczny programu szkolenia: pobierz (Program szkolenia).

Koszt szkolenia z dofinansowaniem funduszy UE wynosi 500zł.
O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Ilość miejsc jest ograniczona.

 

 
Ze względu na duże zainteresowanie Polskich specjalistów możliwością wymiany doświadczeń podczas pierwszego z cyklu proponowanych przez profesorów z Syberyjskiego Uniwersytetu Medycznego w Tomsku cyklu szkoleń.

PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ OSOBY ZAINTERESOWANE, które z różnych przyczyn nie skompletowały niezbędnej dokumentacji umożliwiającej dofinansowanie szkolenia w ramach funduszy UE, a termin upłynął 15.02.2019r, iż BIOLIT EUROPE postanowił dofinansować koszty z własnego funduszu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Halina Jurkowska tel. +48 512 456 315 e-mail: kontakt@hjurkowska.pl oraz Paweł Neko tel.501 691 587 e-mail: biuro@bioliteurope.pl

MAJĄC NA UWADZE KRÓTKI TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTACJI I DUŻE ZAINTERESOWANIE SZKOLENIEM.

DECYZJA o dofinansowaniu szkolenia przez BIOLIT, została podjęta z uwagi na chęć długofalowej współpracy i wymiany doświadczeń przygotowanych przez Syberyjskich naukowców na terenie działań Polskich naukowców. Efektem czego będzie zdobywanie i wymiana doświadczeń w zakresie przeprowadzonych badań nad zdrowiem człowieka.
 

 

Dla zapoznania się z jednym z prelegentów przedstawiamy między innymi wykład profesor Larysy Stiepanownej Sotnikowej podczas Konferencji w Ciechocinku w “Uzdrowisku Pod Tężniami” im. Jana Pawła II w 2018r.:
https://www.youtube.com/watch?v=2TT8TTptri8
https://www.youtube.com/watch?v=bZTOPwU6IDw
https://www.youtube.com/watch?v=8MtU4oTTNCs

 

Prelegentami szkolenia są:

Sotnikowa Larisa Stepanowna

Doktor nauk medycznych, profesor Wydziału Położnictwa i Ginekologii, SSMU,
Dyrektor Centrum Naukowo-Klinicznego Zdrowia Hormonalnego (Tomsk),
Prezes Interdyscyplinarnego Stowarzyszenia Specjalistów Medycyny Anti-Aging,
Przewodniczący Międzyregionalnej Organizacji Publicznej ds. Ochrony Praw Pacjentów “Unia Niezależnych Ekspertów”

 

Sotnikow Alexey Aleksjejewicz

lekarz medycyny, profesor
Wiceprezydent, Interdyscyplinarne Stowarzyszenie Specjalistów Medycyny Anti-Aging,
autor unikalnych odkryć dotyczących anatomii funkcjonalnej w gastroenterologii i mammologii.

 

Walentyna Nikołaejwna Burkowa

generalny dyrektor Instytutu Naukowo-Badawczego Biolit z Tomska RF, – doktor nauk chemicznych, profesor zwyczajny Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych i Członek Komitetu Ekspertyz Efektywności Produktów Zdrowotnych i Technologii Biomedycznej Rady Naukowej Rosyjskiej Akademii Nauk.

Serdecznie zapraszamy.