Ważna informacja dot. oświadczeń nawiązujących do naszych produktów

Ważna informacja dot. oświadczeń nawiązujących do naszych produktów - Biolit

Szanowni Państwo!

W obecnych czasach, gdy wszyscy stajemy przed wyjątkowym wyzwaniem w zakresie zdrowia publicznego na całym świecie, zwracamy się do Państwa ze szczególną prośbą. W tym trudnym okresie uważamy, że dostęp do naszych suplementów diety jest niezbędny w celu utrzymania ogólnego dobrego stanu zdrowia i profilaktyki.

Pamiętajmy jednak, abyśmy nie opisywali naszych produktów w sposób niewłaściwy bądź niezgodny z prawdą. W związku z tym piszemy do Państwa przypominając, że zgodnie z wymogami prawa i zgodnie z naszą Umową Dystrybucji i zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego suplementy diety i kosmetyki Biolit nie mogą być reklamowane ani sprzedawane w celu diagnozowania, leczenia jakiejkolwiek choroby, w tym COVID-19. Pewne agencje rządowe ostrzegają firmy aby nie wygłaszały niewłaściwych oświadczeń nawiązujących do COVID-19. Część z nich wyraźnie twierdzi, iż sprzedaż i promocja nieuczciwych produktów na COVID-19 stanowią zagrożenie dla zdrowia publicznego. Rutynowo monitorowane przez wiele agencji i grup nadzorujących, są źródła online dotyczące produktów związanych z oszustwami zdrowotnymi, szczególnie gdy chodzi o poważne problemy zdrowotne, takie jak wyżej wspomniany wirus. Posiadamy informację, iż agencje te będą w sposób agresywny ścigać podmioty, zagrażające w ten sposób zdrowiu publicznemu i pociągną do odpowiedzialności nieuczciwe firmy.

Aby pomóc w ochronie marki Biolit oraz swojej działalności, prosimy Państwa o składanie tylko zatwierdzonych oświadczeń zdrowotnych w związku ze stosowaniem naszych produktów. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Życząc zdrowia i wszystkiego dobrego,

3 kwietnia 2020 roku
Z poważaniem,
Halina Jurkowska

Szanowni Państwo!
Powyższy materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, stanowi wyłącznie treść informacyjną i w rozumieniu obowiązujących przepisów prawnych nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, diagnoza lub instrukcja w zakresie leczenia; ponadto nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.