Szkolenie Biolitu podczas targów Bliżej Zdrowia Bliżej Natury

Zaproszenie na szkolenie Biolitu podczas 50 targów Bliżej Zdrowia Bliżej Natury (21.03.2020).

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na szkolenie Biolitu prowadzone przez profesor Walentynę Nikołajewną Burkową z Instytutu Biolit z Tomska, które odbędzie się  podczas warsztatów w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniu 21.03.2020 (sobota) podczas 50 Jubileuszowych Targów Bliżej Zdrowia Bliżej Natury.

Szkolenie zakończone Certyfikatem Instytutu Biolit z Tomska przy wsparciu polskiego oddziału Biolit Europe Sp. z o.o.

Zapisy na szkolenie będą przyjmowane od 04.lutego 2020 pod numerem tel.512 45 63 15 lub +48 501 691 587

Szkolenie z warsztatami odbędzie się w sali N1 MCK w 40-163 KATOWICACH, PLAC SŁAWIKA I ANTALLA 1 (wejście główne  od ul. Olimpijskiej)

godz. 13.40- 16.40 – Biolit Prof. Waletntyna Nikołajewna Burkowa temat szkolenia i warsztatu:

„Zastosowanie adaptogenów w profilaktyce zdrowotnej w kompleksowej terapii stanów zapalnych.”

Szkolenie z tłumaczeniem w j. polskim.
Cena szkolenia 250zł z Certyfikatem.
Dla partnerów (współpracujących) Biolit cena 100zł.

Omówienie ważności problematyki zewnątrzwątrobowych przepływów żółciowych i wpływ na profilaktykę stanów zapalnych.

Autorskie programy fitosanacji i fitoptymizacji  na bazie wodnych wyciągów ziół adaptogennych . Czym są i jak ważne innowacje wnoszą do dzisiejszej rzeczywistości  opracowane przez rosyjskich naukowców autorskie programy fitosanacji i fitooptymizacji w praktyce lekarskiej medycyny spersonalizowanej.

Przedstawienie bibliografii substancji czynnych z ziół adaptogennych  i gotowych rozwiązań fitoterapeutycznych w zastosowaniu w istniejącej kompleksowej terapii przy stanach zapalnych z dokładnym omówieniem programów.

Koncepcja wykorzystania substancji adaptogennych do przywracania zdrowia była stworzona przez Rosjan i wyprzedziła o 20-30 lat medycynę holistyczną, różniąc się od niej głębszym sięgnięciem do mechanizmów regulacji homeostazy i bardziej naukowym, systemowym podejściem.

Opis prowadzącego:

Profesor Walentyna Nikołajewna Burkowa – generalny dyrektor Instytutu  Naukowo-Badawczego  Biolit  z  Tomska RF,  –  doktor  nauk  chemicznych, profesor zwyczajny Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych i Członek Komitetu Ekspertyz Efektywności Produktów Zdrowotnych i Technologii Biomedycznej Rady Naukowej Rosyjskiej Akademii Nauk. Jest autorem ponad 100 prac naukowych, 2 monografii, współautorem 11 patentów (m.in. unikalnej technologii wytwarzania wodnych ekstraktów roślinnych) i  24 receptur leczniczych fitofarmaceutyków. Laureat licznych nagród w tym ArchiMed 2002r. za opracowanie programu profilaktycznej i rekonstrukcyjnej medycyny na bazie preparatów  naturalnych produkowanych na ekologicznie czystym Ałtaju.
Przy współpracy z naukowcami UM w Tomsku oraz Centrum Zdrowia Hormonalnego powstały autorskie programy fitosanacji i fitoptymizacji skierowane na regulatory homeostazy wdrażane przez lekarzy medycyny spersonalizowanej.

Przed szkoleniem na głównej scenie MCK odbędzie się prelekcja prof. Walentyny  Nikołajewny Burkowej:
12.45- 13.40 – profesor Walentyna Nikołajewna  Burkowa „Adaptogeny w kompleksowej terapii chorób przewlekłych i cywilizacyjnych XXIw”.

Będzie nam miło jeśli skorzystacie z naszego zaproszenia.

 

Kontakt do organizatora targów w sprawie biletów: Medpress Sp. z o.o. tel.: (32) 257 08 39, 602 483 699
Strona internetowa targów: http://grella.pl/news/679/50-targi-blizej-zdrowia-blizej-natury
email: kontakt@grella.pl