Bądź integralny w zdrowiu. Prewencja i leczenie chorób przewlekłych.

Bądź integralny w zdrowiu. Prewencja i leczenie chorób przewlekłych. - Biolit

Medycyna przyszłości / Drugi Kongres

Fundacja Małgosi Braunek „Bądź” już 9 lutego 2019r. organizuje drugi Kongres Medycyny Integralnej „Bądź integralny w zdrowiu. Prewencja i leczenie chorób przewlekłych”. Jako prelegenci wystąpią eksperci ze Stanów Zjednoczonych, Izraela oraz Polski, mający na swym koncie liczne badania naukowe i bogate doświadczenia w opiece klinicznej nad pacjentami.

Nadrzędnym celem Kongresu jest wyjaśnienie, na czym polega medycyna integralna i holistyczne podejście do zdrowia. Program wydarzenia obejmuje najbardziej aktualne tematy związane z medycyną i zintegrowanymi metodami leczenia, prewencją chorób przewlekłych i promocją zdrowia.

Całodniowe spotkanie skierowane jest do osób chorych przewlekle i ich bliskich, osób zdrowych, zainteresowanych zapobieganiem chorobom przewlekłym, studentów uczelni medycznych oraz pracowników placówek medycznych. Kongres rozpocznie się w Centrum Konferencyjnym Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie o godzinie 8:30.

Biolit Europe wygłosi w tym dniu wprowadzający w tematykę adaptogenów wykład pt. „Ałtajskie rośliny adaptogenne w profilaktyce chorób cywilizacyjnych”.

więcej informacji na stronach:
fundacjabadz.pl/drugi-kongres-medycyny-integralnej/

evenea.pl/imprezy/konferencje/warszawa/ii-kongres-badz-integralny-w-zdrowiu-prewencja-i-leczenie-chorob-przewleklych-medycyna-przyszlosci-210549

Serdecznie zapraszamy!