Kurs Anti-age – inauguracja 1. edycji w 2022 r.

Kurs Anti-age - inauguracja 1. edycji w 2022 r. - Biolit

 

Kurs specjalista terapii Anti-Age organizowany był przez Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych, Biolit Europe oraz Ośrodek Naukowo-Badawczy Biolit z Tomska, trwał od miesiąca lutego do lipca a zakończony był egzaminem sprawdzającym wiedzę i dającym uprawnienia do zawodu – Specjalista Terapii Medycyny Anti- Age ( kod zawodu- 323090).

Kurs adresowany był głównie do osób zajmujących się tematyką zdrowia, dietetyki, kosmetyki, wellness i anti-age, a także dla osób zajmujących się  fitoterapią oraz terapiami naturalnymi w profilaktyce i utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia. 

Uczestnicy dzięki udziale w kursie zdobyli wiedzę w zakresie surowców roślinnych stosowanych w medycynie anti-age, preparatach anti-age, wpływie związków pochodzenia naturalnego na wewnętrzną równowagę organizmu. 

Podczas kursu poruszane były również zagadnienia z tematu anatomii i fizjologii człowieka ze szczególnym uwzględnieniem obszaru mikrobiomu, fizjologii skóry oraz funkcjonowania układu hormonalnego,  pokarmowego i nerwowego, dietetyki, probiotykoterapii i zdrowej suplementacji w ujęciu potrzeb anti-age. Uczestnicy poznali też techniki relaksacji, pracy z ciałem i emocjami, naturalne metody pielęgnacji skóry, praktyczne zastosowanie fitoterapii anti-age. 

Wszystkie te  wymienione zagadnienia są dziś bardzo popularne w wielu kursach organizowanych niemalże na całym świecie. To dlaczego ten kurs jest wyjątkowy, zapytacie?

Otóż musimy zrozumieć wyjątkowość czasu i wieku przemian, w którym żyjemy!  W warunkach ciągłego stresu i nowych wirusów pojawia się problem jasnego zrozumienia istoty technologii przeciwstarzeniowych ukierunkowanych na przetrwanie i wysoką jakość życia we współczesnej rzeczywistości. Co więcej, teraz w medycynie następuje rewolucyjna rewizja istoty mechanizmów regulacji zdrowia. Sam czas stawia przed specjalistami zajmującymi się utrzymaniem zdrowia nowe wymagania w zakresie wiedzy w celu przekazywania im kompetentnych i nowoczesnych informacji. To szkolenie stworzy nowy poziom świadomości Twoich działań i przyszłego życia!

Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowanych specjalistów m.in. prof. Larisa Sotnikowa która jest profesjonalistą w medycynie Anti -Age, nie tylko jako lekarz z tytułem profesora ale jako przedstawiciel międzynarodowej organizacji Medycyny Anti-Age MACAM – autor modelu skutecznego praktycznego zastosowania technologii medycyny spersonalizowanej, profesjonalny trener w obszarach medycyny spersonalizowanej i jej wdrożenia dla ośrodków medycznych w bloku wschodnimi  i Europie.; prof. Walentyna Burkowa  założyciel Instytutu Biolit, prekursor wiedzy badawczej nad roślinami adaptogennym Ałtaju , twórca wielu technologii i patentów- gotowych rozwiązań przebadanych klinicznie, stosowanych w medycynie prewencyjnej,  przeciwstarzeniowej; mgr Halina Jurkowska przedstawiciel Instytutu Biolit na UE, dr Ewa Kuchowicz; dr Agnieszka Oponowicz; dr Kazimierz Kopczyński; mgr Monika Ciszek–Skwierczyńska; Magdalena Hołub oraz wielu innych wykładowców  współpracujących w Biolit Europe i Instytutem Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. 

W pierwszej edycji kursu Specjalista Terapii Anti- Age wzięło udział  ponad 60 uczestników, a poziom wiedzy i profesjonalizm wykładowców spotkał się z wielkim uznaniem uczestniczących, którzy już wyrazili chęć na kolejną dawkę Biolitowej wiedzy ! 

Uspokajając kolejnych chętnych – planujemy następną edycje kursu Specjalista Terapii Anti-Age na wiosnę 2023 r.!  Z kolei dla osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę o anti-age, planujemy drugi etap edukacji podczas jesienno-zimowej edycji w 2022 r. Wszystkie informacje opublikujemy na naszej stronie internetowej www.biolit.pl.

Zapraszamy do obserwowania i zapisania się do naszego newslettera